Συγχαρητήρια!

Θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές μας οι οποίοι με πολύ διάβασμα και πολλές θυσίες πέτυχαν να εισαχθούν στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση εκπληρώνοντας τους στόχους τους.

Θερμά συγχαρητήρια στους γονείς τους οι οποίοι τους συμπαραστάθηκαν με υπομονή και αγάπη στον αγώνα τους.

Θερμά συγχαρητήρια στους εκπαιδευτικούς του σχολείου μας οι οποίοι με μεθοδικότητα και υπευθυνότητα οδήγησαν τους μαθητές μας στην επιτυχία σε ποσοστό 88,4% .

Θερμά συγχαρητήρια και στους μαθητές οι οποίοι αγωνίστηκαν, αλλά δεν κατάφεραν να εισαχθούν σε κάποια σχολή στην τριτοβάθμια εκπαίδευση. Καλό είναι να θυμούνται ότι η ζωή δε σταματά σε ένα αποτέλεσμα, τα όνειρα ζητούν να δικαιωθούν και το μέλλον είναι μπροστά τους για νέες προσπάθειες.

Καλή συνέχεια σε όλους!!!

Η διευθύντρια
Βασιλική Λύτρα