Ετήσιος Χορός

Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων
Μουσικού Σχολείου Τρικάλων

Σας προσκαλούμε στον ετήσιο χορό

Το τραγούδι, η μουσική και ο χορός είναι η πιο δυναμική μορφή έκφρασης των συναισθημάτων του ανθρώπου.
Στοιχεία που αποτελούν επίσης βασικά συστατικά της φυσιογνωμίας του Μουσικού Σχολείου.

Έπειτα από 4 χρόνια, λόγω πανδημίας, μπορούμε ξανά να οργανώσουμε τον ετήσιο χορό του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων. Σας περιμένουμε λοιπόν την Κυριακή 21/1/2024, το μεσημέρι, στο κέντρο “Thessalis” να διασκεδάσουμε, να τραγουδήσουμε και να χορέψουμε. Σημαντική και ουσιαστική η συμμετοχή από διάφορες ορχήστρες, τόσο μαθητών, όσο και καθηγητών.
Σας παρακαλούμε επίσης, αν θέλετε, να δηλώσετε την πρόθεση συμμετοχής σας επικοινωνώντας στα τηλ. 6938097825, 6932383099 ή αποστέλλοντας μήνυμα στο mail του Συλλόγου. Θα είναι πιο εύκολο για εμάς να οργανώσουμε την αίθουσα και τον μπουφέ (επισημαίνουμε ότι δεν πρέπει να απαντήσετε στο παρόν ηλεκτρονικό μήνυμα)
Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την συνεργασία.