Ευχαριστήριο προς τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων

Φωτογραφίες!!!

Η σχολική κοινότητα του Μουσικού Σχολείου Τρικάλων ευχαριστεί θερμά τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας, ο οποίος ανταποκρινόμενος σε σχετικό αίτημά μας για την παροχή υλικού απαραίτητου για τη διδασκαλία των μουσικών οργάνων, πρόσφερε ικανό αριθμό από σειρά χορδών για ποικίλα όργανα (βιολί, τσέλο, κιθάρα, ταμπουρά), πένες για μπουζούκι και ταμπουρά, καλάμια σαξοφώνου, καθώς και ένα ζεύγος κόπανους. Νιώθουμε τυχεροί που ο Σύλλογος είναι πάντα δίπλα μας, πρόθυμος να βοηθήσει το σχολείο μας ποικιλοτρόπως, αφουγκραζόμενος τις ανάγκες μας, αποτελώντας ενεργό μέλος της σχολικής μας κοινότητας.
Ιδιαίτερες ευχαριστίες απευθύνουμε στους γονείς / κηδεμόνες, οι οποίοι με δωρεές τους συνεισέφεραν οικονομικά για την αγορά του συγκεκριμένου υλικού.

Γεωργία Κολοβελώνη
Φιλόλογος, M.Ed., MA