Μουσική Παράσταση αφιερωμένη στους Θεσσαλούς δημιουργούς Κώστα Βίρβο και Μπάμπη Μπακάλη από τα Μουσικά Γυμνάσια-Λύκεια Τρικάλων και Καρδίτσας

Θερμά συγχαρητήρια στα παιδιά των δύο Μουσικών Σχολείων, Τρικάλων και Καρδίτσας, για την εξαιρετική συναυλία!
Θερμά συγχαρητήρια στους εκπαιδευτικούς που τα προετοίμασαν! Για το Μουσικό Σχολείο Τρικάλων στον υπεύθυνο της Ορχήστρας Ποικίλης Μουσικής κ. Νικόλαο Κοφίνα, στην υπεύθυνη διδασκαλίας του συνόλου χορωδίας «Cantiamo» κα Νάντια Μιχαλούλη και στις συνεργάτιδες εκπαιδευτικούς κα Θεανώ Πέτκογλου, κα Φωτεινή Γεωργίου και κα Ελένη Παππά.
Για το Μουσικό Σχολείο Καρδίτσας στον υπεύθυνο του Συνόλου Ελληνικής Μουσικής κ. Ηλία Παππά.
Θερμά συγχαρητήρια σε όλους τους φορείς της διοργάνωσης!
Θερμές ευχαριστίες στον κ. Γεώργιο Λίτσιο, Διευθυντή του Μουσικού Σχολείου Καρδίτσας για την αγαστή συνεργασία!

Γεωργία Κολοβελώνη, Φιλόλογος, M.Ed., MA